Profesor Raciborska na Liście STU Pulsu Medycyny

Mamy przyjemność podzielić się z Wami niezwykłą wiadomością - Profesor Anna Raciborska, ceniona specjalistka w dziedzinie onkologii dziecięcej, została uhonorowana 74. miejscem na prestiżowej Liście STU Pulsu Medycyny, w kategorii Medycyna. To ogromne wyróżnienie, które potwierdza nie tylko jej doskonałą wiedzę i umiejętności, ale także oddanie pracy i pasję, które poświęca pacjentom oraz rozwojowi nauki.

 

Profesor Raciborska jest postacią, którą cenimy nie tylko za jej osiągnięcia, ale także za zaangażowanie społeczne oraz empatię wobec pacjentów. Jej praca jest niezwykle inspirująca, a umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia sprawia, że jest wzorem dla młodych adeptów sztuki medycznej, ale także dla innych lekarzy i specjalistów.

 

Na co dzień Profesor Raciborska pracuje nie tylko w gabinecie lekarskim, ale także jako wykładowca i badacz. Jej prace naukowe przyczyniają się do rozwoju medycyny i poprawy standardów leczenia. Jej zaangażowanie w działalność społeczną i edukacyjną przynosi korzyści nie tylko pacjentom, ale także całemu społeczeństwu. Jej zainteresowania w dziedzinie medycyny skupiają się wokół leczenia guzów litych poza OUN u dzieci oraz histiocytoz. Jest cenioną badaczką oraz autorką kilku niekomercyjnych badań klinicznych.

 

To niezwykłe osiągnięcie jest potwierdzeniem tego, że ciężka praca, pasja i poświęcenie przynoszą wymierne efekty. Jesteśmy dumni z naszej cenionej specjalistki i z niecierpliwością oczekujemy na dalsze sukcesy, jakie przyniesie przyszłość.

 

Gratulujemy Profesor Raciborskiej oraz wszystkim laureatom wspaniałego osiągnięcia i dziękujemy za jej niezmienny wkład w rozwój medycyny oraz dobro pacjentów!1U09s6Rwjpg

NA zdjęciu Prof. Anna Raciborska z Ministrem Maciejem Miłkowskim.


vEJ-PuWyjpg

Na zdjęciu prof. Marcin Czech oraz prof. Anna Raciborska